KONST / Litografier / Färglitografi 13725287
nr 1372 5287
Kristina Munklinde
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 17/40, "drömspel". Motivet: 26x31cm
Kristina Munklinde, svensk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:47:14
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Kristina Munklinde
Läs mer om Kristina Munklinde